Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
JudyRated ★ 2.5
Born on the Fourth of JulyRated ★ 4.5
CircleRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
My WayRated ★ 0.5