Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5