Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Forbidden KingdomRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0