Series
Ratings
40
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0