Titles you rated
About TimeRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0