Series
Ratings
20
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0