Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0