Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0