Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5- IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 2.5
My Dearest, Like a Cherry BlossomRated ★ 2.0