Movies
Ratings
211
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.0