Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 2.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
SignRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 0.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 0.5