Movies
Ratings
191
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 4.5
TekkonkinkreetRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 4.0
Brother BearRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0- Dear CatastropheRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5