Series
Ratings
51
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Paradise RanchRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0