Titles you rated
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Queen's FlowerRated ★ 2.5
MaskRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5