Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 2.5
1408Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.0
The CallRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5