Series
Ratings
42- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
The IT CrowdRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0