Titles you rated
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0