Movies
Ratings
262
Love, LiesRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 5.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0