Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0