Movies
Ratings
351
James and the Giant PeachRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
Lovely ComplexRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 4.5
Ice PrincessRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 3.0
My LoveRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
The TruckRated ★ 3.5- Baby's Day OutRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0