Movies
Ratings
881
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5