Movies
Ratings
317
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 3.5