Series
Ratings
56
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Gurazeni: Money PitchRated ★ 4.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- Powerpuff GirlRated ★ 3.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0