Movies
Ratings
44
MementoRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
WatchmenRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5