Titles you rated
Ace of the DiamondRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0