Titles you rated
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 2.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.5
Daddy Long LegsRated ★ 2.5
The ReapingRated ★ 1.5
Sky HighRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
The Righteous ThiefRated ★ 1.5
The Time MachineRated ★ 1.5
BeowulfRated ★ 1.5