Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0