Movies
Ratings
56
George of the JungleRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0