Series
Ratings
270
InsatiableRated ★ 2.5
Be PositiveRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 2.0
The Vampire DiariesRated ★ 2.0