Movies
Ratings
364
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
CureRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0