Titles you rated
Perfect GameRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5