Series
Ratings
102
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.0
Dept. QRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
S LineRated ★ 0.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0