Movies
Ratings
160
For HorowitzRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.5
South BoundRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
ChawRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.5