Titles you rated
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5