Movies
Ratings
149
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 2.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 2.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 1.0