Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5