Series
Ratings
27
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Moorim SchoolRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0