Movies
Ratings
140
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Lovely ComplexRated ★ 3.5
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 3.5
Pika**nchi Life Is Hard Dakara HappyRated ★ 5.0- Sayonara Game -Kisarazu Cats' EyeRated ★ 4.0
Pika*nchi Life Is Hard Dakedo HappyRated ★ 5.0
Yellow TearsRated ★ 5.0
Gokusen The MovieRated ★ 1.5
HalfwayRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0