Movies
Ratings
236
GattacaRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5