Titles you rated
American PieRated ★ 5.0
As Tears Go ByRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0