Titles you rated
The RaidRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
An American CrimeRated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.5
Julia's EyesRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0