Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
HuntRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
10,000 BCRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5