Movies
Ratings
31
InterstellarRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5