Titles you rated
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
OfficeRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 5.0
Dark PlacesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
In The DarkRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0