Movies
Ratings
354
All the Bright PlacesRated ★ 2.5
PerdidaRated ★ 2.5
Fifty Shades FreedRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
Then Came YouRated ★ 2.5
AfterRated ★ 3.5
Let It SnowRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
Eighth GradeRated ★ 3.0
WoundsRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BaywatchRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5