Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
On AirRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Rock, Rock, RockRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
When I Was The PrettiestRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0