Movies
Ratings
147
Volcano HighRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 3.5
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 2.0
AlienRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 1.5