Movies
Ratings
101
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0