Titles you rated
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5