Series
Ratings
22
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5